Posted by on 23 maja 2018

Po trzecie, nie ocenialiśmy poszczególnych szpitali, a raczej grup szpitali, ponieważ parowane przyjęcia były rzadkie w poszczególnych parach szpitalnych. Nie możemy wykluczyć, że mogą istnieć wyjątki dla niektórych pojedynczych szpitali. Po czwarte, dwie rekrutacje zostały dopasowane do podobnych, ale nie identycznych diagnoz. Niemniej jednak, dokonaliśmy oceny konkretnych głównych diagnoz i cech przyjęcia, i nie wykryliśmy istotnej różnicy (Rys. S1 i Tabela W końcu, stwierdziliśmy znaczące różnice między tylko kwartylami i 4 (najlepiej osiągającymi i najgorszymi wynikami kwartylami). Jednakże, biorąc pod uwagę, że każda standaryzowana względem ryzyka stopa readmisji wiąże się z pewną niepewnością i że szpitale z dokładniejszymi kwartylami prawdopodobnie mają zachodzące na siebie oszacowania przedziałów, nie jest zaskakujące, że różnice były mniejsze i nie spełniały istotności statystycznej w innych porównaniach. Ponieważ różnice te nie są znaczące, to, co obserwujemy, może wynikać z gry losowej wśród szpitali, które nie różnią się tak bardzo pod względem ich prawdziwego współczynnika readmisji. Podsumowując, znaleźliśmy dowody na to, że ci sami pacjenci, którzy zostali przyjęci do szpitali o różnych poziomach skuteczności readmisji, sklasyfikowani zgodnie ze standaryzowanymi standardami współczynników readmisji, mieli różne ryzyko wystąpienia. Wynik ten może uspokoić opinię publiczną, decydentów i pracowników służby zdrowia, że sygnał jakości z szpitalnego środka readmisji jest ważny i może być stosowany jako środek do porównywania wyników. Co więcej, mogą istnieć możliwości, że szpitale o gorszej kondycji poprawią swoją opiekę i zapobiegną możliwym do uniknięcia ponownym przyjmowaniem.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez Centrum Badań Szpitalnych Yale-New Haven w zakresie badań i oceny wyników (dr. Krumholz, Wang, Lin, Dharmarajan, Horwitz, Ross, Drye i Bernheim), Agencja ds. Badań i Jakości w Ochronie Zdrowia (dr Horwitz, Ross , Drye i Bernheim), National Institute on Aging (do Dr Dharmarajan) i American Federation for Aging Research (do Dr Dharmarajan).
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z sekcji medycyny sercowo-naczyniowej (HMK, KW, KD) i Ogólnej Medycyny Wewnętrznej (JSR, SMB) i Krajowego Programu dla Klinicystów (JSR, SMB), Departamentu Medycyny Wewnętrznej i Katedry Pediatrii (EED), Yale School Medycyny, Centrum Badań i Oceny Skutków, Szpital Yale-New Haven (HMK, KW, ZL, KD, JSR, EED, SMB) oraz Departament Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Yale School of Public Health (HMK, JSR ) – wszystko w New Haven, CT; Clover Health, Jersey City, NJ (KD); Wydział Nauk o Opiece Zdrowotnej, Wydział Zdrowia Populacji i Oddział Ogólnej Medycyny Wewnętrznej i Innowacji Klinicznych, Wydział Medycyny, New York University (NYU) Szkoła Medycyny, Centrum Innowacji i Nauki w Zakresie Opieki Zdrowotnej, NYU Langone Health, New York (LIH); oraz Departament Polityki Opieki Zdrowotnej, Harvard Medical School oraz Departament Biostatystyki, Harvard TH
[przypisy: medycyna choroby, transport medyczny, leczenie endometriozy forum ]

Powiązane tematy z artykułem: leczenie endometriozy forum medycyna choroby transport medyczny