Posted by on 1 listopada 2018

Inne ograniczenia obejmują wykorzystanie klastrowania na poziomie beneficjenta z solidnymi błędami standardowymi w analizach szkodowości, podejście, które nie uwzględnia niewielkiej ilości pozostałych grupowania na poziomie witryny. Czas pierwszej fali badania beneficjentów i krótki czas trwania między falami może również spowodować niedoszacowanie wpływu na doświadczenia beneficjentów. Fakt, że pacjenci w placówkach demonstracyjnych mieli lepszy dostęp i korzystali z usług podstawowej opieki zdrowotnej, niż ci w punktach porównawczych, dostarczają dowodów empirycznych potwierdzających rolę transformacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej o kwalifikacjach federalnych. Pomimo tych ustaleń, miejsca demonstracji nie osiągnęły znaczącej względnej redukcji głównych środków wykorzystania i wydatków w ciągu 3 lat, a demonstracja nie została rozszerzona. Wszelkie przyszłe testy interwencji medyczno-domowych w ośrodkach zdrowia o kwalifikacjach federalnych powinny opierać się na tych wynikach, biorąc pod uwagę alternatywne projekty, zwracając uwagę na wielkość pomocy finansowej i czas trwania oceny, aby lepiej zrozumieć, jak ułatwić transformację praktyki i zapewnić, że te zmiany przekładają się na lepsze wyniki dla wrażliwych beneficjentów Medicare.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Obsługiwane przez umowę (HHSM-500-2005-00028I) z Centers for Medicare i Medicaid Services.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu.
Ten artykuł został opublikowany 21 czerwca 2017 r. O godzinie.
Dziękujemy uczestnikom badania, wykonawcom wsparcia wdrożeniowego za pomoc w zbieraniu danych, Suzanne Wensky z Centrum Medicare i Medicaid Innovation (CMMI) za pełnienie funkcji pierwszego oficera projektu RAND, Lisa Parker z CMMI za opinie na temat wcześniejsze wersje manuskryptu, Peter Hussey z RAND za rolę w projektowaniu oceny, Kristin Leuschner z RAND za wsparcie w pisaniu raportów i Alice Kim z RAND za jej pomoc redakcyjną.
Author Affiliations
Od RAND, Arlington, VA (JWT, A. Kress, EKC, CB, A. Kofner, AM), Pittsburgh (CMS), Bostonie (MWF, RM) i Santa Monica, CA (PJM, BAW, MK, AR, LH, KLK); Tufts Medical Center (TAL) i Brigham and Women s Hospital oraz Harvard Medical School (MWF), Boston; David Geffen School of Medicine w UCLA, Los Angeles (KLK); oraz Centers for Medicare i Medicaid Services, Baltimore (KG).
Prośba o przedruk do Dr. Timbiego w RAND, 1200 S. Hayes St., Arlington, VA 22202 lub w.
Materiał uzupełniający
Referencje (37)
1. American Academy of Family Physicians, American Academy of Pediatrics, American College of Physicians, American Osteopathic Association. Wspólne zasady Domu Medycznego skoncentrowanego na Pacjencie. Marzec 2007 (http://www.aafp.org/dam/AAFP/documents/practice_management/pcmh/initiatives/PCMHJoint.pdf).

2. Ramy dla systemu opieki zdrowotnej o wysokich osiągach dla Stanów Zjednoczonych. Nowy Jork: The Commonwealth Fund, 2006.

3. Starfield B, Shi L, Macinko J
[przypisy: młody jęczmień trawa mielona, badanie otoskopowe, przegladarka skierowan na leczenie sanatoryjne ]

Powiązane tematy z artykułem: badanie otoskopowe młody jęczmień trawa mielona przegladarka skierowan na leczenie sanatoryjne

Posted by on 1 listopada 2018

Finansowanie i ujawnianie informacji
Ten artykuł został opublikowany 21 czerwca 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Materiał uzupełniający